Ekspressis käsib blogitegelane kõigil blogima hakata. Räägib, miks orkut ja facebook on jama.
Ma ei ole küll kõigega nõus, mis see tegelane arvab, aga tore lugemine ikka.
Kirjatükk ise siin.
el
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
Siin blogis saad jälgida meie küpsemist e-turunduse gurudeks.
3 kommentaari:
Lugesin ka seda lugu Ekspressist, rebisin lehe välja ja panin tööjuures laua peale, et sellest kirjutada - see kohe nõudis tähelepanu:) Aga jah, sa jõudsid ette.
Vaata seda filmi ka kindlasti, ma arvan, et sulle meeldib.
Olen näinud korduvalt - üks mu lemmikfilmidest kusjuures:)
Postita kommentaar