reede, 10. oktoober 2008

Naistele promo läbi sotsiaalse võrgustiku

Artikli pealkiri, justkui promo eelistataks saada läbi e-posti, on siiski natuke eksitav. Eelistused olenevad nii demograafilistest näitajatest, kui ka elustiilist. Teema, mida antud sissekandes väga põhjalikult ei käsitletud, on reklaami sisu. On olemas nö isiklikuma sisuga informatsiooni, mida meelsasti endale ka telefoni lased, aga kui igasugused "suurendaomarindujubatäna" SMS-id igapäevaselt saabuma hakkaksid, korraldaks see telefonis tunduvalt suurema segaduse, kui mailboxis.

Enda projekti jaoks panime siiski kõrvataha väite, et omaala professionaalidest naised on altimad uuematele tehnilistele lahendustele ja eelistavad infot saada sotsiaalse võrgustiku kaudu. Sõnumeid me neile vaevalt saatma hakkame, aga erinevaid sotsiaalseid võrgustikke on plaanis kasutada küll. Isiklikumatest kanalitest kindlasti MSN-i.

Eli ja Triin

Kommentaare ei ole: